شرکت مایکروتکنولوژی - آرژانتین

درباره ما

تیم مایکروتکنولوژی با هدف بهبود کیفیت درمان بیماران و ارائه تجهیزات فیزیوتراپی با کیفیت به کلینیک های فیزیوترایی در سال ۱۳۹۹ تاسیس گردید. ما معتقدیم که دانش و اطلاعات یکی از مهمترین عوامل در بهبود کیفیت درمان است. به همین دلیل همواره تلاش میکنیم تا با بهره گیری از دانش فنی و اطلاع از آخرین تکنولوژی ها، خدمات فیزیوتراپی نوآورانه و موثری را به فیزیوتراپیست های عزیز ارائه دهیم.

همچنین سعی داریم تا با ارائه خدمات باکیفیت و خدمات پس از فروش مناسب، رضایت مشتریان خود را جلب نمايیم.

ماموریت ما کمک به فیزیوتراپیست ها و بهبود کیفیت زندگی بیماران از طریق ارائه تجهیزات فیزیوتراپی با کیفیت و موثر است.

ماموریت ما

ماموریت ما کمک به فیزیوتراپیست ها و بهبود کیفیت زندگی بیماران از طریق ارائه تجهیزات فیزیوتراپی با کیفیت و موثر است.

ارزشهای ما

دانش و نوآوری: ما معتقدیم که دانش و نوآوری در تجهیزات کلید بهبود کیفیت خدمات فیزیوتراپی است.

تعهد به کیفیت: ما متعهد به ارائه تجهیزات فیزیوتراپی با کیانیت و موثر هستیم

توجه به بیمار: ما معتقدیم که التیام درد بیمار و توانبخشی او می بایست اولویت تولید کنندگان دستگاه های فیزیوتراپی و کلینیک های فیزیوترایی باشد

افق های آینده 

ما در نظر داریم تا در آینده فعالیتهای خود را در زمینه های زیر گسترش دهیم:ارائه بهترین تجهیزات فیزیوتراپی در سراسر کشور و خارج از کشور آموزش های لازم در خصوص تعمیرات به صورت آنلاین و حضوری برگزاری وبینارهای آموزشی و مشاوره به فیزیوتراپیست ها . ما معتقدیم که با تلاش و تعهد به ارزش‌های خود می توانیم نقش مهمی در بهبود کیفیت زندگی بیماران ایفا کنیم.

رضایت مشتریان

یکی از مهمترین شاخصهای موفقیت یک شرکت رضایت مشتریان آن است این شرکت همواره تلاش کرده است تا با ارائه محصولات باکیفیت و خدمات پس از فروش مناسب، رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نتایج درمانی و رضایت مشتریان نشان میدهد که شرکت مایکرو تکنولوژی در این زمینه موفق بوده است.

ارتباط با مشتریان

قول و قرارمان در ابتدای کار در بین تمامی همکاران، بر این بوده است تا نیازها و درخواست مشتری،مهم ترین اولویت‌مان  باشد و بر این باوریم همواره حق با مشتری می باشد. از این رو سعی کرده ایم تا در حد توانمان بهترین شرایط را برای مشتریان فراهم نموده و از زمان شروع همکاری دوستانه در کنار هم بمانیم و انتقادات و پیشنهادات مشتری‌های عزیزمان را صمیمانه بپذیریم.

پشتیبانی شرکت مهندسی پزشکی مایکروتکنولوژی در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود، با راه اندازی پشتیبانی از راه دور جهت صرفه جویی در زمان در تلاش است تا در سریع ترین زمان با بهبود کیفیت با اتصال به اینترنت انتظارات مشتریان خود را مرتفع سازد.

تیم ما همواره در تلاش است تا در اسرع وقت و سریعترین زمان ممکن در خواست مشتریان خود را اولویت کار خود قرار دهد تا به این شکل بتوانیم قدردان اعتماد و انتخاب شما عزیزان باشیم

شرکت مایکرو تکنولوزی در تلاش است با توسعه و بهبود خدمات پس از فروش و تولید دستگاههای جدید و بروز علاوه بر حفظ کیفیت همواره نیازهای مشتریان خود را در سطح عالی و شایسته رفع نماید

ماجرای مایکروتکنولوژی​

شرکت مایکروتکنولوژی در ابتدا با تولید دستگاه‌های لیزر پرتوان و شاک ویو کار خود را آغاز کرد. این دستگاه‌ها به سرعت مورد استقبال فیزیوتراپیست‌های عزیز قرار گرفتند و شرکت مایکروتکنولوژی توانست جایگاه خوبی در این زمینه به دست آورد.

در سالهای اخیر شرکت مایکروتکنولوژی به تولید دستگاه‌های تکار و اولتراسوند نیز روی آورد. این دستگاه‌ها نیز با استقبال خوبی ازسوی فیزیوتراپیست ها مواجه شد.

شرکت مایکروتکنولوژی همواره تلاش کرده است تا با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب رضایت مشتریان خود را جلب کند. این شرکت همچنین به آموزش و توانمندسازی فیزیوتراپیست ها نیز اهتمام دارد.

تولید محصولات بروز و رقابتی یکی از مهمترین اهداف شرکت مایکروتکنولوژی می باشد.

این شرکت همواره تلاش میکند تا از آخرین تکنولوژی‌ها در تولید محصولات خود استفاده کند.

به همین دلیل محصولات شرکت مایکروتکنولوژی همواره در سطح بالایی از کیفیت قرار دارند و توانایی رقابت در بازارهای جهانی را دارند. 

5/5 - (2 امتیاز)