شرکت مایکروتکنولوژی

شرکت مایکروتکنولوژی یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات فیزیوتراپی اعم از: لیزر پرتوان، شاک ویو، تکار، اولتراسوند می باشد که دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب می باشد که فیزیوتراپیست های عزیز می توانند تجهیزات کلینیک خود را به صورت اقساط یکساله بدون کارمزد تهیه نمایند.

شرکت مایکروتکنولوژی تهران توانسته جایگاه خوبی در میان فیزیوتراپیست ها به دست آورد. علاوه بر کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه آن توجه فیزیوتراپیست های عزیز را جلب نموده است. شرکت مایکروتکنولوژی تا به امروز مفتخر بوده است تا تولیدات خود را به فیزیوتراپیست های زیادی در سطح کشور عرضه نماید و از شاخص ترین و به نام ترین مراکزی که از دستگاه های این شرکت استفاده می نمایند می توان به خانه کشتی تهران، باشگاه استقلال، فیزیوتراپی ورزش و… اشاره کرد. در حال حاضر تولیدات این شرکت عبارتند از: لیزر پرتوان، شاک ویو، تکار و اولتراسوند.

تمامی دستگاه های شرکت مایکروتکنولوژی دارای ضمانت 18 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش است. فیزیوتراپیست های عزیز می توانند برای بازدید و تست حضوری به دفتر فروش ما واقع در تهران – میدان آراژانتین با هماهنگی قبلی مراجعه کنند.

5/5 - (1 امتیاز)